Laden...

Suchergebnisse

7536

Immobilienangebote

Sortierung:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1055 Budapest
Ügyvédek, közjegyzők figyelem! Irodát keres? Fontos, hogy 1055-ös irányítószám legyen a névjegyén? Akkor jó helyen jár!
3 Zi.
ca. 94 m²
389.000 EUR
(~ 4.138 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1013 Budapest
Eladó, kuriózum lakás a Budai Vár tövében
3 Zi.
ca. 77 m²
515.000 EUR
(~ 6.688 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1054 Budapest
Exkluzív otthon az V. Báthory utcában
3 Zi.
ca. 69 m²
642.000 EUR
(~ 9.304 EUR/m²)

Jetzt Finanzierung berechnen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1112 Budapest XI. kerület
Kamaraerdő üdülőövezetében, napfényes, körpanorámás családi ház.
3 Zi.
ca. 116 m²
ca. 1.356 m²
297.500 EUR
(~ 2.565 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1054 Budapest Somogy
Elegáns, felújított lakás a Báthory utcában
2 Zi.
ca. 53 m²
387.500 EUR
(~ 7.311 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1132 Budapest
Felújított garzonlakás Újlipótvárosban
1.5 Zi.
ca. 35 m²
160.000 EUR
(~ 4.571 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1055 Budapest
Fény és elegancia az V. kerületben
4 Zi.
ca. 98 m²
726.500 EUR
(~ 7.413 EUR/m²)

Finden sie jetzt ihre immobilie

Suchprofil erstellen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest
Stílusos lakás a Belvárosban
3 Zi.
ca. 61 m²
503.000 EUR
(~ 8.246 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1054 Budapest
Exkluzív pesti belvárosi, igazi nagypolgári diplomata lakás kiadó
6 Zi.
ca. 202 m²
ca. 209 m²
3.900 EUR
Kaltmiete
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1118 Budapest
ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉS, LUXUSLAKÁS BUDAPEST LEGKIEMELTEBB HELYÉN A GELLÉRTHEGYEN
4 Zi.
ca. 111 m²
916.000 HUF
(~ 8.252 HUF/m²)
Filtern

Geschäftsbereich
Kaufen oder mieten

Austattung