Laden...

Suchergebnisse

7533

Immobilienangebote

Sortierung:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapeest
BAZILIKA KÖZELÉBEN ELADÓ LENYŰGÖZŐ LUXUS APARTMAN TELJES BERENDEZÉSSEL ÉS PARKOLÁSSAL
2 Zi.
ca. 76 m²
800.000 EUR
(~ 10.526 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1134 Budapest
Napfényes, panorámás saroklakás a Kassák Terrace-ban, teljes berendezéssel, 119 M Ft-ért!
2 Zi.
ca. 51 m²
330.000 EUR
(~ 6.471 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest V. kerület
High-end luxus lakás kiadó a József Nádor téren.
3 Zi.
ca. 122 m²
3.800 EUR
Kaltmiete

Jetzt Finanzierung berechnen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1065 Budapest
Erkélyes luxuslakás az Opera szomszédságában
3 Zi.
ca. 80 m²
500.000 EUR
(~ 6.250 EUR/m²)
1061 Budapest
VI. Andrássy úton Bazilikára panorámás lakás
2 Zi.
ca. 83 m²
852.000 EUR
(~ 10.265 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1052 Budapest
ELADÓ A BELVÁROS SZÍVÉBEN, A CSENDES GALAMB UTCÁBAN EGY AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁS
1 Zi.
ca. 35 m²
235.000 EUR
(~ 6.714 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1052 Budapest V. kerület
Trendy kis lakás a Szervita téren.
2 Zi.
ca. 42 m²
119.000.000 HUF
(~ 2.833.333 HUF/m²)

Finden sie jetzt ihre immobilie

Suchprofil erstellen
1061 Budapest VI. kerület
Nagy teraszos, kiadó lakás Andrássy út közelében
3 Zi.
ca. 103 m²
2.290 EUR
Kaltmiete
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1056 Budapest V. kerület
Belvárosi luxus – designlakás a Váci utcától pár lépésre
2 Zi.
ca. 49 m²
305.000 EUR
(~ 6.224 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1053 Budapest
Elegáns lakás az 5. kerület szívében
3 Zi.
ca. 105 m²
735.000 EUR
(~ 7.000 EUR/m²)
Filtern

Geschäftsbereich
Kaufen oder mieten

Austattung