Carregando...

Resultados de pesquisa

7533

Procura de imóveis

Ordenação:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1112 Budapest XI. kerület
Kamaraerdő üdülőövezetében, napfényes, körpanorámás családi ház.
3 Câm.
ca. 116 m²
ca. 1.356 m²
297.500 EUR
(~ 2.565 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1054 Budapest Somogy
Elegáns, felújított lakás a Báthory utcában
2 Câm.
ca. 53 m²
387.500 EUR
(~ 7.311 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1132 Budapest
Felújított garzonlakás Újlipótvárosban
1.5 Câm.
ca. 35 m²
160.000 EUR
(~ 4.571 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Avaliação gratuita

Gostaria de uma avaliação gratuita e não vinculativa do preço de mercado atual da sua propriedade?

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1055 Budapest
Fény és elegancia az V. kerületben
4 Câm.
ca. 98 m²
726.500 EUR
(~ 7.413 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest
Stílusos lakás a Belvárosban
3 Câm.
ca. 61 m²
503.000 EUR
(~ 8.246 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1054 Budapest
Exkluzív pesti belvárosi, igazi nagypolgári diplomata lakás kiadó
6 Câm.
ca. 202 m²
ca. 209 m²
3.900 EUR
Renda fria
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1118 Budapest
ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉS, LUXUSLAKÁS BUDAPEST LEGKIEMELTEBB HELYÉN A GELLÉRTHEGYEN
4 Câm.
ca. 111 m²
916.000 HUF
(~ 8.252 HUF/m²)

Avaliação gratuita

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest V. kerület
Stílusos luxus lakás a Lánchíd és a Bazilika között.
3 Câm.
ca. 107 m²
870.000 EUR
(~ 8.131 EUR/m²)
1051 Budapest V. kerület
Remek lakás 2 percre a Bazilikától -befektetőknek.
2 Câm.
ca. 58 m²
362.500 EUR
(~ 6.250 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1112 Budapest
XI. kerületi újszerű irodaház eladó a Budapest One mellett
5.900.000 EUR
(~ 6.556 EUR/m²)
Filtrar

Área de negócio
Comprar ou arrendar

Equipamento