Carregando...

Resultados de pesquisa

7550

Procura de imóveis

Ordenação:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1026 Budapest
A tökéletes otthon nagycsaládoknak és többgenerációs együttéléshez Vérhalmon.
11 Câm.
ca. 515 m²
ca. 1.226 m²
1.800.000 EUR
(~ 3.495 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1125 Budapest XII. kerület
Legfelső emeleti lakás MEDENCE- és NAPOZÓTERASZ használattal a XII kerületben
2 Câm.
ca. 76 m²
376.000 EUR
(~ 4.947 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új kertkapcsolatos lakás #1. em 5.
2 Câm.
ca. 34 m²
ca. 270 m²
338.000 EUR
(~ 9.941 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Avaliação gratuita

Gostaria de uma avaliação gratuita e não vinculativa do preço de mercado atual da sua propriedade?

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új lakás #Fsz. 1.
1 Câm.
ca. 32,7 m²
225.000 EUR
(~ 7.031 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új kertkapcsolatos lakás #1em. 4.
2 Câm.
ca. 33,5 m²
ca. 214 m²
333.000 EUR
(~ 10.091 EUR/m²)
1025 Budapest
Pálvölgyi új penthouse lakás # 2.em. 8.
2 Câm.
ca. 58 m²
441.000 EUR
(~ 7.603 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új penthouse lakás # 2.em. 9.
2 Câm.
ca. 34 m²
305.000 EUR
(~ 8.971 EUR/m²)

Avaliação gratuita

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1121 Budapest XII. kerület
Panoráma, luxus, építészeti elegancia – Kivételes villa az Orbánhegyen.
ca. 840 m²
ca. 1.456 m²
4.700.000 EUR
(~ 5.595 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1121 Budapest
Elegancia, panoráma. Kortárs luxus lakás a Mártonhegyen.
5 Câm.
ca. 317 m²
2.500.000 EUR
(~ 7.886 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1037 Budapest
LUXUS, ZÖLD, PANORÁMA, PENTHOUSE
4 Câm.
ca. 138,5 m²
ca. 1.605 m²
1.548.000 EUR
(~ 11.217 EUR/m²)
Filtrar

Área de negócio
Comprar ou arrendar

Equipamento