Loading...

Search results

7554

Property Offers

Sorting:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1026 Budapest
Örökpanorámás, olasz hangulatú családi otthon 6 szobával és külön vendéglakással a II. kerületben
7 Rm.
ca. 189 m²
4.000 EUR
Cold rent
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
2040 Budaörs
Budaörs elején, a 11. kerület szomszédságában kiadó különleges luxus otthon
4 Rm.
ca. 139 m²
2.000 EUR
Cold rent
Property Image Property Image Property Image
1125 Budaepst
TÖBBGENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ BUDA KIEMELT RÉSZÉN, KISSVÁBHEGYEN
ca. 717 m²
ca. 1,001 m²
2.300.000 EUR
(~ 3.208 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Free valuation

Would you like a free, non-binding appraisal of your property's current market price?

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1125 Budapest
Több mint 800 nm 2143 nm-es telken a XII. kerület legszebb részén.
11 Rm.
ca. 871 m²
ca. 2,143 m²
2.202.000 EUR
(~ 2.528 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1026 Budapest
A tökéletes otthon nagycsaládoknak és többgenerációs együttéléshez Vérhalmon.
11 Rm.
ca. 515 m²
ca. 1,226 m²
1.800.000 EUR
(~ 3.495 EUR/m²)
1125 Budapest XII. kerület
Legfelső emeleti lakás MEDENCE- és NAPOZÓTERASZ használattal a XII kerületben
2 Rm.
ca. 76 m²
376.000 EUR
(~ 4.947 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új kertkapcsolatos lakás #1. em 5.
2 Rm.
ca. 34 m²
ca. 270 m²
338.000 EUR
(~ 9.941 EUR/m²)

Free valuation

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új lakás #Fsz. 1.
1 Rm.
ca. 32.7 m²
225.000 EUR
(~ 7.031 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új kertkapcsolatos lakás #1em. 4.
2 Rm.
ca. 33.5 m²
ca. 214 m²
333.000 EUR
(~ 10.091 EUR/m²)
1025 Budapest
Pálvölgyi új penthouse lakás # 2.em. 8.
2 Rm.
ca. 58 m²
441.000 EUR
(~ 7.603 EUR/m²)
Filter

Business area
Buy or rent

Equipment