Carregando...

Resultados de pesquisa

7554

Procura de imóveis

Ordenação:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budaepst
PRÉMIUM ÉLETÉRZÉS PASARÉT ZÖLD SZÍVÉBEN
3 Câm.
ca. 75,37 m²
919.000 EUR
(~ 12.253 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budaepst
LUXUS ÉS NYUGALOM TALÁLKOZÁSA PASARÉTEN
4 Câm.
ca. 110,22 m²
1.427.000 EUR
(~ 12.973 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budaepst
MODERN OTTHON TERASSZAL ÉS JAKUZZIVAL PASARÉTEN
3 Câm.
ca. 79,5 m²
Sob consulta
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Avaliação gratuita

Gostaria de uma avaliação gratuita e não vinculativa do preço de mercado atual da sua propriedade?

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Panorámás Penthouse lakás
4 Câm.
ca. 100 m²
1.519.000 EUR
(~ 15.190 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
ÚJ ÉPÍTÉSŰ LUXUSLAKÁS PASARÉTEN
4 Câm.
ca. 106 m²
1.344.000 EUR
(~ 12.679 EUR/m²)
1025
EXKLUZÍV, AMERIKAI STÍLUSÚ VILLA KIEMELT LOKÁCIÓBAN
7 Câm.
ca. 550 m²
ca. 892 m²
4.295.000 EUR
(~ 7.809 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1031 Budapest III. kerület
Mesés ház a Budai hegyek lábánál
5 Câm.
ca. 440 m²
ca. 1.414 m²
4.400.000 EUR
(~ 10.000 EUR/m²)

Avaliação gratuita

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
2040 Budaörs
ÜZLETHELYISÉGEK ÉS FEJLESZTÉSI TELEK BUDAÖRS SZÍVÉBEN -KIVÉTELES BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG A FŐÚTVONALON
598.000 EUR
(~ 3.477 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image
1121 Budapest
Svábhegy – Prémium fejlesztési telek exkluzív környezetben
ca. 1.680 m²
1.407.000 EUR
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1121. Budapest
4 lakásos társasház a XII. kerületeben EGYBEN eladó
10 Câm.
ca. 296 m²
1.006.000 EUR
(~ 3.399 EUR/m²)
Filtrar

Área de negócio
Comprar ou arrendar

Equipamento