Carregando...

Resultados de pesquisa

7544

Procura de imóveis

Ordenação:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1026 Budapest
Napsütötte, nagypolgári otthon elegáns környezetben a II. kerületben
5 Câm.
ca. 134 m²
623.000 EUR
(~ 4.649 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1039 Budapest
THE VILLAGE – LUXUSVILLA A RÓMAI-PARTON
5 Câm.
ca. 300 m²
ca. 800 m²
2.225.000 EUR
(~ 7.417 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1022 Budapest
Elvehetetlen panoráma az Országházra és a Budai várra
4 Câm.
ca. 101 m²
2.860.000 EUR
(~ 28.317 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Avaliação gratuita

Gostaria de uma avaliação gratuita e não vinculativa do preço de mercado atual da sua propriedade?

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1022 Budapest II. kerület
Álmodja meg otthonát a Marriott Residence (volt Körszálló) közvetlen közelében.
2 Câm.
ca. 77 m²
272.000 EUR
(~ 3.532 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
Érd 2030
Prémium családi ház medencével, Budapest közvetlen közelében, Érden
7 Câm.
ca. 306 m²
ca. 1.604 m²
1.440.000 EUR
(~ 4.706 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1126 Budapest XII. kerület
Prémium luxusvilla eladó – modern technológia, időtálló elegancia
7 Câm.
ca. 350 m²
ca. 1.250 m²
3.390.000 EUR
(~ 9.686 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1124 Budapest
Orbánhegyi villa eladó – bővíthető, külön lakrésszel, napfényes terasszal, 1065 nm-es telken.
ca. 216 m²
ca. 1.065 m²
450.000.000 HUF
(~ 2.083.333 HUF/m²)

Avaliação gratuita

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
2049 Diósd
EXKLUZÍV 329 NM-ES LUXUS, MEDENCÉS CSALÁDI HÁZ DIÓSD PRÉMIUM RÉSZÉN – KIEMELKEDŐ BEFEKTETÉS!
6 Câm.
ca. 329 m²
ca. 1.025 m²
1.060.000 EUR
(~ 3.222 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1124 Budapest XII. kerület
KIADÓ exkluzív családi ház Budapest XII. kerületében, Mártonhegyen zöldövezeti, nyugodt környezetben.
5 Câm.
ca. 260 m²
ca. 500 m²
3.200 EUR
Renda fria
Novo
1026 Budapest
ÚJ ÉPÍTÉSŰ LAKÁSOK II. KERÜLET RÉZMÁLON
4 Câm.
ca. 104 m²
Sob consulta
Filtrar

Área de negócio
Comprar ou arrendar

Equipamento