Laden...

Suchergebnisse

7554

Immobilienangebote

Sortierung:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1026 Budapest
Örökpanorámás, olasz hangulatú családi otthon 6 szobával és külön vendéglakással a II. kerületben
7 Zi.
ca. 189 m²
4.000 EUR
Kaltmiete
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
2040 Budaörs
Budaörs elején, a 11. kerület szomszédságában kiadó különleges luxus otthon
4 Zi.
ca. 139 m²
2.000 EUR
Kaltmiete
Property Image Property Image Property Image
1125 Budaepst
TÖBBGENERÁCIÓS CSALÁDI HÁZ BUDA KIEMELT RÉSZÉN, KISSVÁBHEGYEN
ca. 717 m²
ca. 1.001 m²
2.300.000 EUR
(~ 3.208 EUR/m²)

Jetzt Finanzierung berechnen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1125 Budapest
Több mint 800 nm 2143 nm-es telken a XII. kerület legszebb részén.
11 Zi.
ca. 871 m²
ca. 2.143 m²
2.202.000 EUR
(~ 2.528 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1026 Budapest
A tökéletes otthon nagycsaládoknak és többgenerációs együttéléshez Vérhalmon.
11 Zi.
ca. 515 m²
ca. 1.226 m²
1.800.000 EUR
(~ 3.495 EUR/m²)
1125 Budapest XII. kerület
Legfelső emeleti lakás MEDENCE- és NAPOZÓTERASZ használattal a XII kerületben
2 Zi.
ca. 76 m²
376.000 EUR
(~ 4.947 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új kertkapcsolatos lakás #1. em 5.
2 Zi.
ca. 34 m²
ca. 270 m²
338.000 EUR
(~ 9.941 EUR/m²)

Finden sie jetzt ihre immobilie

Suchprofil erstellen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új lakás #Fsz. 1.
1 Zi.
ca. 32,7 m²
225.000 EUR
(~ 7.031 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
Pálvölgyi új kertkapcsolatos lakás #1em. 4.
2 Zi.
ca. 33,5 m²
ca. 214 m²
333.000 EUR
(~ 10.091 EUR/m²)
1025 Budapest
Pálvölgyi új penthouse lakás # 2.em. 8.
2 Zi.
ca. 58 m²
441.000 EUR
(~ 7.603 EUR/m²)
Filtern

Geschäftsbereich
Kaufen oder mieten

Austattung