Loading...

Search results

7533

Property Offers

Sorting:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapeest
BAZILIKA KÖZELÉBEN ELADÓ LENYŰGÖZŐ LUXUS APARTMAN TELJES BERENDEZÉSSEL ÉS PARKOLÁSSAL
2 Rm.
ca. 76 m²
800.000 EUR
(~ 10.526 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1134 Budapest
Napfényes, panorámás saroklakás a Kassák Terrace-ban, teljes berendezéssel, 119 M Ft-ért!
2 Rm.
ca. 51 m²
330.000 EUR
(~ 6.471 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest V. kerület
High-end luxus lakás kiadó a József Nádor téren.
3 Rm.
ca. 122 m²
3.800 EUR
Cold rent
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Free valuation

Would you like a free, non-binding appraisal of your property's current market price?

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1065 Budapest
Erkélyes luxuslakás az Opera szomszédságában
3 Rm.
ca. 80 m²
500.000 EUR
(~ 6.250 EUR/m²)
1061 Budapest
VI. Andrássy úton Bazilikára panorámás lakás
2 Rm.
ca. 83 m²
852.000 EUR
(~ 10.265 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1052 Budapest
ELADÓ A BELVÁROS SZÍVÉBEN, A CSENDES GALAMB UTCÁBAN EGY AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁS
1 Rm.
ca. 35 m²
235.000 EUR
(~ 6.714 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1052 Budapest V. kerület
Trendy kis lakás a Szervita téren.
2 Rm.
ca. 42 m²
119.000.000 HUF
(~ 2.833.333 HUF/m²)

Free valuation

Calculate the value for free
1061 Budapest VI. kerület
Nagy teraszos, kiadó lakás Andrássy út közelében
3 Rm.
ca. 103 m²
2.290 EUR
Cold rent
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1056 Budapest V. kerület
Belvárosi luxus – designlakás a Váci utcától pár lépésre
2 Rm.
ca. 49 m²
305.000 EUR
(~ 6.224 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1053 Budapest
Elegáns lakás az 5. kerület szívében
3 Rm.
ca. 105 m²
735.000 EUR
(~ 7.000 EUR/m²)
Filter

Business area
Buy or rent

Equipment