Laden...

Suchergebnisse

7526

Immobilienangebote

Sortierung:
Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
MODERN ÖTSZOBÁS LAKÁS DUNAI PANORÁMÁVAL!
5 Zi.
ca. 121 m²
868.630 EUR
(~ 7.179 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
#B706 Dunai panorámás lakás hatalmas teraszokkal.
5 Zi.
ca. 121,03 m²
868.630 EUR
(~ 7.179 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
6. emeleti új építésű lakás Dunára néző panorámával
3 Zi.
ca. 60,33 m²
373.500 EUR
(~ 6.225 EUR/m²)

Jetzt Finanzierung berechnen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
8. emeleti Dunai panorámás újépítésű luxus lakás
3 Zi.
ca. 85,91 m²
559.500 EUR
(~ 6.582 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1016 Budapest I. kerület
Eladó különleges otthon az I. kerület szívében – lélegzetelállító kilátással a Budai Várra
2 Zi.
ca. 107 m²
549.000 EUR
(~ 5.131 EUR/m²)
1138 Budapest
Újépítésű 2 hálószobás lakás Dunai panorámával
3 Zi.
ca. 57,1 m²
378.550 EUR
(~ 6.641 EUR/m²)
1138 Budapest
Eladó – Újépítésű, 1 hálószobás, 1 fürdőszobás, erkélyes lakás a Duna-part közelében, Budapesten
2 Zi.
ca. 45,82 m²
253.150 EUR
(~ 5.626 EUR/m²)

Finden sie jetzt ihre immobilie

Suchprofil erstellen
Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Dunai panorámás - budapesti újépítésű lakás 2 hálószobával eladó
3 Zi.
ca. 60,36 m²
365.000 EUR
(~ 6.083 EUR/m²)
1138 Budapest
#206 Kerte néző kislakás a Duna partján - befektatőknek.
2 Zi.
ca. 46,76 m²
209.190 EUR
(~ 4.548 EUR/m²)
1138 Budapest XIII. kerület
Waterfront Living – Modern vízparti otthonok a Duna partján a XIII. kerületben
3 Zi.
ca. 60,36 m²
366.400 EUR
(~ 6.107 EUR/m²)
Filtern

Geschäftsbereich
Kaufen oder mieten

Austattung