Laden...

Suchergebnisse

7532

Immobilienangebote

Sortierung:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1133 Budapest XIII. kerület
Kiadó modern lakás a Pozsonyi úton.
3 Zi.
ca. 92 m²
2.500 EUR
Kaltmiete
1013 Budapest I. kerület
Unikális lokáció, örökpanoráma a Királyi Lovardára
3 Zi.
ca. 99 m²
633.000 EUR
(~ 6.394 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1055 Budapest
Eladó teraszos lakás panorámával a Parlamentre.
2 Zi.
ca. 43 m²
400.000 EUR
(~ 9.302 EUR/m²)

Jetzt Finanzierung berechnen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1126 Budapest XII. kerület
#A101 Luxus lakás a Normafa szomszédságában.
3 Zi.
ca. 96,77 m²
1.414.450 EUR
(~ 14.734 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest
Luxus lakás Budapest belvárosában. Világörökségi helyszín, páratlan panoráma.
3 Zi.
ca. 197 m²
3.250.000 EUR
(~ 16.497 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1052 Budapest V. kerület
Kiadó Szervita téri trendy kis lakás.
2 Zi.
ca. 42 m²
900 EUR
Kaltmiete
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1056 Budapest V. kerület
Kiadó lakás a Parlamentnél a Biarritz-házban.
3 Zi.
ca. 81 m²
1.000 EUR
Kaltmiete

Finden sie jetzt ihre immobilie

Suchprofil erstellen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest II. kerület
Ahol a természet és a nyugalom találkozik – 5 szobás lakás kiadó a 2. kerületben.
5 Zi.
ca. 200 m²
4.000 EUR
Kaltmiete
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1021 Budapest
Kuruclesen kiadó – földszinti 100nm-es villa lakás, 120 nm-es privát kerttel és fedett beállóval
3 Zi.
ca. 100 m²
1.125 EUR
Kaltmiete
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1052 Budapest
IDŐTLEN ELEGANCIA A DUNA PARTJÁN azaz FANTASZTIKUS LAKÁS A TÖRTÉNELMI GYÜRKY-HÁZBAN
4 Zi.
ca. 173 m²
675.000 EUR
(~ 3.902 EUR/m²)
Filtern

Geschäftsbereich
Kaufen oder mieten

Austattung