Laden...

Suchergebnisse

7536

Immobilienangebote

Sortierung:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1126 Budapest
Penthouse lakás Budán
1 Zi.
ca. 35 m²
430.000 EUR
(~ 12.286 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1122 Budapest
12. kerületi családias, napfényes, csendes, zöldövezeti ingatlan
3 Zi.
ca. 73 m²
353.000 EUR
(~ 4.836 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1023 Budapest II. kerület
Exkluzív üzlethelyiség Óbudán
800.000 EUR

Jetzt Finanzierung berechnen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1023 Budapest II. kerület
ca. 206 m²
800.000 EUR
(~ 3.884 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1015 Budapest I. kerület
Panorámás terasz, modern épület, kiváló elhelyezkedés. Eladó modern penthouse lakás az I. kerületben.
5 Zi.
ca. 108 m²
575.000 EUR
(~ 5.324 EUR/m²)
1023 Budapest
Klasszikus Rózsadombon emeleti 5 szobás lakás eladó
5 Zi.
ca. 155 m²
1.491.000 EUR
(~ 9.619 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1024 Budapest
II. kerületi 60 nm-es erkélyes , napos, nagypolgári ingatlan eladó
1 Zi.
ca. 60 m²
300.000 EUR
(~ 5.000 EUR/m²)

Finden sie jetzt ihre immobilie

Suchprofil erstellen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1023 Budapest
Belvárosi életérzés luxus szinten Budán
350.000.000 HUF
1126 Budapest XII. kerület
Ha a MOM park közelében keres ingatlant, ez a lakás remek választás
3 Zi.
ca. 88 m²
464.000 EUR
(~ 5.273 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1012 Budapest
PANORÁMÁS, NÉGYSZOBÁS LUXUSLAKÁS A BUDAI VÁR ALATT-KIVÁLÓ BEFEKTETÉSI LEHETŐSÉG
4 Zi.
ca. 112 m²
713.000 EUR
(~ 6.366 EUR/m²)
Filtern

Geschäftsbereich
Kaufen oder mieten

Austattung