Carregando...

Resultados de pesquisa

7536

Procura de imóveis

Ordenação:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Exkluzív Duna-parti Sarki Otthon – Luxus Életérzés a Waterfront Livingben
4 Câm.
ca. 94 m²
670.330 EUR
(~ 7.131 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Kertre Néző Modern Otthon-Életérzés a Waterfront Livingben
2 Câm.
ca. 44,5 m²
233.360 EUR
(~ 5.304 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest
Belvárosi háromszobás eladó lakás
3 Câm.
ca. 95 m²
546.000 EUR
(~ 5.747 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Avaliação gratuita

Gostaria de uma avaliação gratuita e não vinculativa do preço de mercado atual da sua propriedade?

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
A II/A kerület egyik legimpozánsabb zöldövezeti városrészében, Széphalmon, eladó ez a minden igényt kielégítő, nagycsaládosoknak is alkalmas, családi ház.
7 Câm.
ca. 435 m²
ca. 1.000 m²
2.400.000 EUR
(~ 5.517 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1022 Budapest
Kompromisszumoktól mentes penthouse lakás top lokációban!
4 Câm.
ca. 150 m²
2.281.000 EUR
(~ 15.207 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest II. kerület
MODERN VILLA CSODÁS PANORÁMÁVAL
4 Câm.
ca. 402 m²
ca. 917 m²
4.280.000 EUR
(~ 10.647 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1016 Budapest
I. KERÜLET – PRESZTÍZS, ÉRTÉKÁLLÓSÁG, KIVÁLÓ BEFEKTETÉS
525.000 EUR
(~ 2.169 EUR/m²)

Avaliação gratuita

Calcule o valor gratuitamente
1118 Budapest
Eladó panorámás lakás a Gellérthegyen
2 Câm.
ca. 56 m²
373.000 EUR
(~ 6.661 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1112 Budapest
EXKLUZÍV, BELSŐ 2 SZINTES LUXUSLAKÁS, TERASSZAL ÉS KERT KAPCSOLATTAL
2 Câm.
ca. 106 m²
520.000 EUR
(~ 4.906 EUR/m²)
1065 Budapest VI. kerület
3 bedroom penthouse style apartment for long term rent in the very heart of city center
4 Câm.
ca. 141,8 m²
2.000 EUR
Renda fria
Filtrar

Área de negócio
Comprar ou arrendar

Equipamento