Carregando...

Resultados de pesquisa

7534

Procura de imóveis

Ordenação:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest XIII. kerület
Waterfront Living – Modern vízparti otthonok a Duna partján a XIII. kerületben
4 Câm.
ca. 109,7 m²
751.600 EUR
(~ 6.895 EUR/m²)
1138 Budapest
81 m²-es, 3 hálós, dupla erkélyes, napfényes lakás télikert lehetőséggel, garázzsal eladó.
4 Câm.
ca. 81 m²
159.000.000 HUF
(~ 1.962.963 HUF/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1133 Budapest XIII. kerület
Kiadó modern lakás a Pozsonyi úton.
3 Câm.
ca. 92 m²
2.500 EUR
Renda fria
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Avaliação gratuita

Gostaria de uma avaliação gratuita e não vinculativa do preço de mercado atual da sua propriedade?

Calcule o valor gratuitamente
1013 Budapest I. kerület
Unikális lokáció, örökpanoráma a Királyi Lovardára
3 Câm.
ca. 99 m²
633.000 EUR
(~ 6.394 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1055 Budapest
Eladó teraszos lakás panorámával a Parlamentre.
2 Câm.
ca. 43 m²
400.000 EUR
(~ 9.302 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1126 Budapest XII. kerület
#A101 Luxus lakás a Normafa szomszédságában.
3 Câm.
ca. 96,77 m²
1.414.450 EUR
(~ 14.734 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest
Luxus lakás Budapest belvárosában. Világörökségi helyszín, páratlan panoráma.
3 Câm.
ca. 197 m²
3.250.000 EUR
(~ 16.497 EUR/m²)

Avaliação gratuita

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1052 Budapest V. kerület
Kiadó Szervita téri trendy kis lakás.
2 Câm.
ca. 42 m²
900 EUR
Renda fria
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1056 Budapest V. kerület
Kiadó lakás a Parlamentnél a Biarritz-házban.
3 Câm.
ca. 81 m²
1.000 EUR
Renda fria
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest II. kerület
Ahol a természet és a nyugalom találkozik – 5 szobás lakás kiadó a 2. kerületben.
5 Câm.
ca. 200 m²
4.000 EUR
Renda fria
Filtrar

Área de negócio
Comprar ou arrendar

Equipamento