Loading...

Search results

7530

Property Offers

Sorting:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1016 Budapest
I. KERÜLET – PRESZTÍZS, ÉRTÉKÁLLÓSÁG, KIVÁLÓ BEFEKTETÉS
525.000 EUR
(~ 2.169 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1118 Budapest
Eladó panorámás lakás a Gellérthegyen
2 Rm.
ca. 56 m²
373.000 EUR
(~ 6.661 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1112 Budapest
EXKLUZÍV, BELSŐ 2 SZINTES LUXUSLAKÁS, TERASSZAL ÉS KERT KAPCSOLATTAL
2 Rm.
ca. 106 m²
520.000 EUR
(~ 4.906 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Free valuation

Would you like a free, non-binding appraisal of your property's current market price?

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1065 Budapest VI. kerület
3 bedroom penthouse style apartment for long term rent in the very heart of city center
4 Rm.
ca. 141.8 m²
2.000 EUR
Cold rent
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1055 Budapest
Ügyvédek, közjegyzők figyelem! Irodát keres? Fontos, hogy 1055-ös irányítószám legyen a névjegyén? Akkor jó helyen jár!
3 Rm.
ca. 94 m²
389.000 EUR
(~ 4.138 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1013 Budapest
Eladó, kuriózum lakás a Budai Vár tövében
3 Rm.
ca. 77 m²
515.000 EUR
(~ 6.688 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1054 Budapest
Exkluzív otthon az V. Báthory utcában
3 Rm.
ca. 69 m²
642.000 EUR
(~ 9.304 EUR/m²)

Free valuation

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1112 Budapest XI. kerület
Kamaraerdő üdülőövezetében, napfényes, körpanorámás családi ház.
3 Rm.
ca. 116 m²
ca. 1,356 m²
297.500 EUR
(~ 2.565 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1054 Budapest Somogy
Elegáns, felújított lakás a Báthory utcában
2 Rm.
ca. 53 m²
387.500 EUR
(~ 7.311 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1132 Budapest
Felújított garzonlakás Újlipótvárosban
1.5 Rm.
ca. 35 m²
160.000 EUR
(~ 4.571 EUR/m²)
Filter

Business area
Buy or rent

Equipment