Carregando...

Resultados de pesquisa

7530

Procura de imóveis

Ordenação:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Panorámás, nagy erkélyes két szobás lakás a 8. emeleten eladó.
2 Câm.
ca. 49,89 m²
439.090 EUR
(~ 8.961 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Tágas, panorámás lakás eladó a 7. emeleten, hatalmas erkéllyel
4 Câm.
ca. 133,55 m²
904.720 EUR
(~ 6.802 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Dunai panorámás, ÉNY fekvésű, nagy erkélyes otthon dupla fürdőszobával – Waterfront Living B212
3 Câm.
ca. 57 m²
283.880 EUR
(~ 4.980 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Avaliação gratuita

Gostaria de uma avaliação gratuita e não vinculativa do preço de mercado atual da sua propriedade?

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Dunai panorámás, nagy erkélyes luxus lakás – Waterfront Living C115
3 Câm.
ca. 86 m²
ca. 15 m²
380.210 EUR
(~ 4.421 EUR/m²)
1138 Budapest
Exkluzív Duna-parti Sarki Otthon – Luxus Életérzés a Waterfront Livingben
4 Câm.
ca. 94 m²
670.330 EUR
(~ 7.131 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image
1138 Budapest
Kertre Néző Modern Otthon-Életérzés a Waterfront Livingben
2 Câm.
ca. 44,5 m²
233.360 EUR
(~ 5.304 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1051 Budapest
Belvárosi háromszobás eladó lakás
3 Câm.
ca. 95 m²
546.000 EUR
(~ 5.747 EUR/m²)

Avaliação gratuita

Calcule o valor gratuitamente
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest
A II/A kerület egyik legimpozánsabb zöldövezeti városrészében, Széphalmon, eladó ez a minden igényt kielégítő, nagycsaládosoknak is alkalmas, családi ház.
7 Câm.
ca. 435 m²
ca. 1.000 m²
2.400.000 EUR
(~ 5.517 EUR/m²)
1022 Budapest
Kompromisszumoktól mentes penthouse lakás top lokációban!
4 Câm.
ca. 150 m²
2.281.000 EUR
(~ 15.207 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1025 Budapest II. kerület
MODERN VILLA CSODÁS PANORÁMÁVAL
4 Câm.
ca. 402 m²
ca. 917 m²
4.280.000 EUR
(~ 10.647 EUR/m²)
Filtrar

Área de negócio
Comprar ou arrendar

Equipamento