Loading...

Search results

7550

Property Offers

Sorting:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1037 Budapest
ELADÓ ÉPÍTÉSI TELEK MÁTYÁSHEGYEN
ca. 1,035 m²
814.000 EUR
(~ 786 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1121 Budapest
Prémium lokáció - szerkezetkész lehetőség. Kertkapcsolatos lakás Orbánhegyen.
ca. 524 m²
ca. 1,456 m²
1.890.000 EUR
(~ 3.607 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1022 Budapest
Gyönyörű panorámás élettér Rózsadomb szívében
3 Rm.
ca. 84 m²
298.750.000 HUF
(~ 3.556.548 HUF/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Free valuation

Would you like a free, non-binding appraisal of your property's current market price?

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1022 Budapest
Rózsadombi panorámás lakás kertkapcsolattal
ca. 81 m²
945.000 EUR
(~ 11.667 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1022 Budapest
Négyszobás, panorámás lakás, TOP lokációban!
4 Rm.
ca. 141 m²
1.638.000 EUR
(~ 11.617 EUR/m²)
1121 Budapest XII. kerület
PANORÁMÁS ÉPÍTÉSI TELEK XII. KERÜLET
ca. 1,090 m²
1.005.000 EUR
(~ 922 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1026 Budapest
Napsütötte, nagypolgári otthon elegáns környezetben a II. kerületben
5 Rm.
ca. 134 m²
623.000 EUR
(~ 4.649 EUR/m²)

Free valuation

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1039 Budapest
THE VILLAGE – LUXUSVILLA A RÓMAI-PARTON
5 Rm.
ca. 300 m²
ca. 800 m²
2.225.000 EUR
(~ 7.417 EUR/m²)
1022 Budapest
Elvehetetlen panoráma az Országházra és a Budai várra
4 Rm.
ca. 101 m²
2.860.000 EUR
(~ 28.317 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1022 Budapest II. kerület
Álmodja meg otthonát a Marriott Residence (volt Körszálló) közvetlen közelében.
2 Rm.
ca. 77 m²
272.000 EUR
(~ 3.532 EUR/m²)
Filter

Business area
Buy or rent

Equipment