Loading...

Search results

7562

Property Offers

Sorting:
Property Image Property Image
2600 Vác
Ipari telek Vácon, az Ipari Park központi részén
ca. 1,911 m²
123.000 EUR
(~ 64 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
2600 Vác
TÖRTÉNELEMMEL ÁTITATOTT ÜZLETI LEHETŐSÉG VÁC SZÍVÉBEN
ca. 545 m²
425.000 EUR
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1021 Budapest II. kerület
#B_1B Zöld környezet, intimitás. Kertkapcsolatos luxus lakás a II. kerületben.
3 Rm.
ca. 100 m²
ca. 376 m²
1.288.000 EUR
(~ 12.880 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Free valuation

Would you like a free, non-binding appraisal of your property's current market price?

Calculate the value for free
1021 Budapest II. kerület
#A_1B Kertkapcsolatos uxus lakás a II. kerületben. Zöld környezet, intimitás.
3 Rm.
ca. 104 m²
ca. 340 m²
1.288.000 EUR
(~ 12.385 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1021 Budapest II. kerület
#B4 Penthouse luxus lakás a II. kerületben. Zöld környezet, intimitás, medence.
3 Rm.
ca. 142 m²
2.192.000 EUR
(~ 15.437 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
2040 Budaörs
Panoráma, fény, elegancia. Exkluzív kortárs villa Budaörsön.
5 Rm.
ca. 300 m²
ca. 860 m²
1.100.000 EUR
(~ 3.667 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1021 Budapest
Klasszikus villák hangulata Újépítésű lakásban
4 Rm.
ca. 202 m²
ca. 500 m²
1.016.000 EUR
(~ 5.030 EUR/m²)

Free valuation

Calculate the value for free
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1021 Budapest II. kerület
Újépítésű lakás eladó a hangulatos zöldövezeti völgy utcában
5 Rm.
ca. 147 m²
ca. 2,115 m²
1.176.842 EUR
(~ 8.006 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1021 Budapest
4 szobás zöldövezeti lakás eladó a hangulatos Völgy utcában
4 Rm.
ca. 97 m²
780.000 EUR
(~ 8.041 EUR/m²)
1021 Budapest
Eladó zöldövezeti 3 szobás újépítésű lakás a Völgy utcában
3 Rm.
ca. 83 m²
651.316 EUR
(~ 7.847 EUR/m²)
Filter

Business area
Buy or rent

Equipment