Csapatkép VON POLL IMMOBILIEN Erfurt

Ingatlanügynök COMMERCIAL (f/m/d) in Arnstadt

Kezdje karrierjét a von Poll Commercialnál

A VON POLL COMMERCIAL a Von Poll Immobilien GmbH kereskedelmi részlegeként kereskedelmi célú ingatlanok és tőkebefektetések közvetítésére specializálódott. A szolgáltatási paletta magában foglalja lakó- és kereskedelmi épületek vagy nagyobb vegyes használatú épületegyüttesek bérbeadását és értékesítését, nemzetközi hálózatra támaszkodva. A vállalat emellett irodai, rendelői, ipari és kiskereskedelmi területek bérlését és megvásárlását is közvetíti.

A Von Poll Immobilien több mint 400 üzlettel és több mint 1500 munkatárssal képviselteti magát Németországban, Ausztriában, Spanyolországban és Svájcban, így Európa egyik legnagyobb ingatlancége.

Bővítjük kereskedelmi csapatunkat, és keresünk egy

IMMOBILIENMAKLER (f/m/d) in Arnstadt

a tőkebefektetések és többlakásos házak területén

A profilod:

Elvileg ingatlanszakmai végzettséggel rendelkezel, amelyhez több éves szakmai tapasztalat is tartozik az ingatlanszakmában.

  • Vállalkozó szellemű és értékesítés-orientált személyiség vagy
  • átlagon felüli sikerorientáltsággal rendelkezel, és nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Megbízható, valamint magabiztos és kompetens megjelenéssel rendelkezel
  • csapatjátékos vagy
  • Tudod, hogyan kell helyesen meghatározni a prioritásokat
  • Folyékonyan beszélsz és írsz németül és angolul

A feladataid:

  • Személyes ügyfél- és ingatlanszerzés
  • Marketingstratégiák kidolgozása
  • Megtekintések lebonyolítása
  • Tanácsadás és támogatás a szerződéses partnereknek a tárgyalások és közjegyzői találkozók során
  • Hálózat és adatbázis karbantartása

Erfurt
Florian Motschmann
Kettenstraße 7
99084 Erfurt
Ingatlanajánlatok
Nyitvatartási idő
Hétfő 10:00 - 18:00
Kedd 10:00 - 18:00
Szerda 10:00 - 18:00
Csütörtök 10:00 - 18:00
Péntek 10:00 - 18:00
Impresszum

[email protected]

A von Poll Immobilien GmbH szabad képviseletében

A Bürgeramt Erfurt által a GewO 34c §-a szerint kiadott iparengedély

A hatáskörrel rendelkező felügyeleti hatóság: Bürgeramt Erfurt, Bürgermeister-Wagner-Straße 1, 99084 Erfurt

Jénai Községi Bíróság, HRB 517941

Irány a bolt!
Route
Invalid Input
Bitte geben Sie Ihre E-Mail Adresse richtig ein.
Bitte geben Sie Ihren Vornamen an.
Bitte geben Sie Ihren Nachnamen an.
Dieses Feld muss ausgefüllt werden
Sie müssen sich mit der Einwilligung einverstanden erklären.