Betöltés...

Keresési eredmények

249

Ingatlankeresés

Rendezés:
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1124 Budapest
Budán, a XII. kerület a Hegyvidék bevásárlóközpont mellett, eladó egy négy szintes, felújítandó villa!
8 Szobák
ca. 390 m²
ca. 939 m²
1.769.000 EUR
(~ 4.536 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1124 Budapest
Kiadó Németvölgyi irodaház . Alakítsd a saját ízlésedre!
7 Szobák
ca. 255 m²
ca. 939 m²
6.700 EUR
Hideg bérlet
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1126 Budapest
Penthouse lakás Budán
1 Szobák
ca. 35 m²
430.000 EUR
(~ 12.286 EUR/m²)
star icon star icon star icon star icon star icon 4,9

users icon
35.000+

Ingyenes értékbecslés

Szeretne egy ingyenes, kötelezettségmentes értékbecslést ingatlanának aktuális piaci áráról?

Számolja ki az értéket ingyenesen
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1124 Budapest XII. kerület
KIADÓ exkluzív családi ház Budapest XII. kerületében, Mártonhegyen zöldövezeti, nyugodt környezetben.
5 Szobák
ca. 260 m²
ca. 500 m²
3.200 EUR
Hideg bérlet
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1124 Budapest XII. kerület
Költözhető állapot, de óriási potenciál – 52 nm-es lakás Orbánhegyen, 2 hálószobásra alakítható!
2 Szobák
ca. 52 m²
239.000 EUR
(~ 4.596 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1124 Budapest
Orbánhegyi villa eladó – bővíthető, külön lakrésszel, napfényes terasszal, 1065 nm-es telken.
ca. 216 m²
ca. 1 065 m²
450.000.000 HUF
(~ 2.083.333 HUF/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1126 Budapest
Elegáns polgári villaépület a Királyhágó térnél
11 Szobák
ca. 520 m²
ca. 932 m²
1.825.000 EUR
(~ 3.510 EUR/m²)

Ingyenes értékbecslés

Számolja ki az értéket ingyenesen
1126 Budapest XII. kerület
Ha a MOM park közelében keres ingatlant, ez a lakás remek választás
3 Szobák
ca. 88 m²
464.000 EUR
(~ 5.273 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1126 Budapest XII. kerület
Prémium luxusvilla eladó – modern technológia, időtálló elegancia
7 Szobák
ca. 350 m²
ca. 1 250 m²
3.390.000 EUR
(~ 9.686 EUR/m²)
Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image Property Image
1112 Budapest
Utcai bejáratos üzlethelyiség a 12. kerületben
470.000 EUR
(~ 1.424 EUR/m²)
Szűrés

Üzleti terület
Vásárlás vagy bérlés

Felszerelés