VON POLL IMMOBILIEN - Salòi ingatlanforgalmazó - csapatkép

Ingatlanügynök Salò-ban

Álláshirdetés Real Estate Agent (f/m/d) in Salò

Lakásingatlan-csapatunk erősítése, mint:

ingatlanügynök

Salòban

Lépjen be és kezdje karrierjét a VON POLL IMMOBILIEN-nél

Az Ön profilja

  • Szakmai tapasztalat az értékesítésben, ideális esetben az ingatlanügyletek területén
  • Makói engedély (szakképesítés)
  • Kiemelkedő értékesítési tehetség, erős akvizíciós készséggel, Kitartás és elszántság
  • Nagyon jó kommunikációs készség, amely kifinomult, kulturált és magabiztos fellépéssel párosul
  • Nagyfokú ügyfélközpontúság és öröm a tulajdonosok és érdeklődők szakmai tanácsadásában
  • Jó piacismeret Dél-Tirol/Bolzano területén - az utcanevektől a tulajdonosokkal való kapcsolattartásig
  • Németül, Olasz és angol nyelvtudás írásban és szóban

Az Ön feladatai

    • Személyes ügyfél- és ingatlanszerzés
    • Marketingstratégiák kidolgozása
    • Megtekintések lebonyolítása
    • Tanácsadás és támogatás a szerződéses partnereknek a tárgyalások és közjegyzői találkozók során
    • Hálózatépítés és adatbázis karbantartás
    Az ingatlan adatbázis karbantartása
  • Megbízások és adatbázis-karbantartás

Az Ön számára

  • Nemzetközileg ismert márkánk és professzionális szervezeti felépítésünk
  • Elérést a minőségi ingatlanpiacra
  • Érdekes karrierlehetőségek előléptetési lehetőségekkel
  • Elményes és egyéni jutalékmodell
  • Szakmai beavatás
  • Modern munkahely
  • A vonzó jutalékmodell

Salò
Christian Weissensteiner
Largo Dante Alighieri, n.3
25087 Salò
Ingatlanajánlatok
Nyitvatartási idő
Hétfő 09:00 - 13:00  14:30 - 18:30
Kedd 09:00 - 13:00  14:30 - 18:30
Szerda 09:00 - 13:00  14:30 - 18:30
Csütörtök 09:00 - 13:00  14:30 - 18:30
Péntek 09:00 - 13:00  14:30 - 18:30
Impresszum

Shop Salò:

VON POLL REAL ESTATE Salò
Largo Dante Alighieri, n.3, IT- 25087 Salò
Telefon: +39 0365 690596
E-mail: [email protected]
Internet: www.von-poll.com

A von Poll Immobilien GmbH vezető partnere:

Christian Weissensteiner Immobilien KG
Rittsteinweg 69
I-39057 Eppan (BZ)

Adószám: IT 03026700215

Bolzanói Kereskedelmi Kamara: REA Nr. 455

Irány a bolt!
Route
Invalid Input
Bitte geben Sie Ihre E-Mail Adresse richtig ein.
Bitte geben Sie Ihren Vornamen an.
Bitte geben Sie Ihren Nachnamen an.
Dieses Feld muss ausgefüllt werden
Sie müssen sich mit der Einwilligung einverstanden erklären.