Önálló ingatlankezelő (m/f/d) Hamburgban, bérbeadással kapcsolatos ügyintézés területén

KEZDJ KARRIERED A VON POLL IMMOBILIEN-nél

Egyéniünket erősíted

önálló ingatlanmenedzser (m/f/d)

bérleménykezelésben

Hamburgban

Az Ön feladatai:

  • Bérleménykezelés önálló lebonyolítása
  • Írásbeli, valamint telefonos kapcsolattartás bérlőkkel, hatóságokkal, ügyvédekkel, külső szolgáltatókkal stb.
  • Fizetési forgalom átvétele és ellenőrzése, számlák számlakiosztása/feldolgozása, kimenő számlák beszedése és kiállítása
  • Számlák befizetése és megbízások kiadása vitás esetekben
  • Karbantartási intézkedésekre/kárigényekre vonatkozó iparosmegrendelések koordinálása, valamint azok határidő-követése és ellenőrzése
  • Kárigények feldolgozása
  • Közüzemi és szolgáltatási szerződések tárgyalása
  • Tervezés és költségellenőrzés előretekintése
  • Biztosítási igények feldolgozása
  • Kellékköltség-elszámolások elkészítése, beleértve a kifogások és bérleti díj emelések feldolgozását. Kifogások és bérleti díjemelések feldolgozása
  • törzsadatok karbantartása

Az Ön profilja:

  • több éves ingatlankezelési szakmai tapasztalat, valamint ingatlankezelési asszisztensi vagy hasonló végzettség
  • jó empátia és ügyfélközpontú munkavégzés
  • magas fokú pontosság, határidők betartása, valamint az ingatlankezelés keretfeltételeinek nagyon jó ismerete
  • előnyt jelent az ingatlankezelés-specifikus szoftverekkel való bánásmódban szerzett tapasztalat
  • nagyon jó német nyelvtudás írásban és szóban

Az Ön számára kínáljuk:

  • Egy sikeres és jövedelmező üzleti modellt
  • Elérést a minőségi ingatlanpiacon
  • Versenyképes előnyöket a bevált marketingeszközök révén
  • Piaci előnyöket és költségmegtakarítást az erős VON POLL IMMOBILIEN hálózat révén
  • Egy exkluzív szerződéses területet
  • Támogatást az indulási szakaszban

Az Ön kapcsolattartója kérdésekkel kapcsolatban

          • Imre Burek
          • Kulcsszó: Property Manager (m/f/d) Hamburgban
          • Email: [email protected]
          • Telefon: 069 - 26 91 57 0

    Mivel több mint 400 üzlettel és több mint 1500 kollégával Európa egyik legnagyobb brókercége vagyunk, és folyamatosan bővülünk. Ön kihívásokkal teli, izgalmas munkát keres. Maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és olyan munkáltatót szeretne, amelynek értékei megfelelnek. Gondolkodásunkat és cselekedeteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.