Önálló ingatlankezelő - engedélyes (m/f/d) Münchenben

KEZDJ KARRIERED A VON POLL IMMOBILIEN-nél

Elősíted cégünket mint

Szabadúszó ingatlankezelő - engedélyes (m/f/d)

Münchenben

Az Ön feladatai:

  • Igazságszervezés önállóan
  • Írásbeli, valamint telefonos kapcsolattartás bérlőkkel, hatóságokkal, ügyvédekkel, külső szolgáltatókkal stb.
  • Fizetési forgalom átvétele és ellenőrzése, számlák számlakiosztása/feldolgozása, kimenő számlák beszedése és kiállítása
  • Számlák befizetése és megbízások kiadása vitás esetekben
  • Karbantartási intézkedésekre/kárigényekre vonatkozó iparosmegrendelések koordinálása, valamint azok határidő-követése és ellenőrzése
  • Kárigények feldolgozása
  • Közüzemi és szolgáltatási szerződések tárgyalása
  • Tervezés és költségellenőrzés előretekintése
  • Biztosítási igények feldolgozása
  • Kiegészítő költségelszámolások elkészítése, beleértve a kifogások és bérleti díj emelések feldolgozását. Kifogások és bérleti díjemelések feldolgozása
  • törzsadatok karbantartása

Az Ön profilja:

  • több éves ingatlankezelési szakmai tapasztalat, valamint ingatlankezelési asszisztensi vagy hasonló végzettség
  • jó empátia és ügyfélközpontú munkavégzés
  • magas fokú pontosság, határidő-tartás, valamint az ingatlankezelés keretfeltételeinek nagyon jó ismerete
  • előnyt jelent az ingatlankezelésre jellemző szoftverekkel való bánásmódban szerzett tapasztalat
  • nagyon jó német nyelvtudás írásban és szóban

Az Ön számára kínáljuk:

  • Egy sikeres és jövedelmező üzleti modellt
  • Elérést a magas színvonalú ingatlanpiacra
  • Versenyképes előnyöket a bevált marketingeszközök révén
  • Piaci előnyöket és költségmegtakarítást az erős VON POLL IMMOBILIEN hálózat révén
  • Egy exkluzív szerződéses területet
  • Támogatást a kezdeti szakaszban

A kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

Mivel több mint 350 üzlettel és több mint 1500 munkatárssal Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Ön kihívásokkal teli, izgalmas munkát keres. Maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és olyan munkáltatót szeretne, amelynek értékei megfelelnek. Gondolkodásunkat és cselekedeteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.