Marketing Manager (f/m/d) Frankfurt am Mainban

Álláshirdetés Marketing Manager (f/m/d) in Frankfurt am Main

KEZDJ KARRIERÉT A VON POLL IMMOBILIEN-nél

Erősítsd csapatunkat

Marketing Manager (f/m/d)

Frankfurt am Mainban

Az Ön feladatai

  • Stratégiai márkamenedzsment és a márka továbbfejlesztése nemzeti és nemzetközi szinten
  • A marketingcsapat támogatása különböző projektekben
  • A nemzeti és nemzetközi marketingstratégia megvalósítása és fejlesztése, Költségvetés és médiatervezés
  • Egyedi reklámintézkedések kidolgozása az egyes üzletágak számára
  • A különböző marketingtevékenységek és a nyomdai feldolgozás koordinálása és irányítása
  • Folyamatok optimalizálása
  • közvetlen jelentési vonal a marketingigazgatónak
  • A tevékenységek középpontjában az offline marketing áll

A profilod

  • Marketing szakirányú tanulmányok vagy marketing környezetbe tartozó szakképzés (pl. B. marketingkommunikáció), releváns szakmai tapasztalattal
  • Releváns tapasztalat a projektmenedzsmentben, valamint magas fokú önmotiváció és önszerveződés
  • Nagyon jó MS Office ismeret, valamint kiváló német nyelvtudás írásban és szóban, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Interdeklődés az ingatlanokkal, építészettel és életmóddal kapcsolatos témák, valamint az ún. építészeti és életmódtémák, valamint a belsőépítészet iránt
  • Tudod, hogyan használd kreativitásodat és koncepcióerődet egy csapatban
  • Gyors felfogóképesség és a határidők betartása, valamint nagyfokú csapatszellem
  • Nagyon jó kommunikációs készség
  • Felelősségtudat
  • Ötletek, jó szem a designhoz, esztétikához és trendekhez

Miért mi?

  • Fenntartható együttműködés egy megbízható környezetben és egy olyan csapatban, ahol a munka öröm
  • 39 órás munkahét
  • Megoldás akár 2 nap otthoni munkavégzésre is
  • 30 nap szabadság
  • Céges egészségbiztosítás
  • Céges nyugdíjrendszer
  • Költségtámogatás gyermekgondozáshoz
  • Mobilitási támogatás (pl. helyi tömegközlekedési jegy, céges utazási támogatás, céges utazási költségtérítés). tömegközlekedési jegy, céges kerékpár)
  • Étkezési támogatás
  • Sok lehetőség a személyes fejlődésre és szakmai továbbképzésre

A kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

              • Imre Burek
              • Szakmai kulcsszó: Marketing Manager (f/m/d) Frankfurt am Mainban
              • Email: Burek Burek, Frankfurt/M: [email protected]
              • Telefon: 069 - 26 91 57 0

Több mint 400 üzletünkkel és több mint 1500 munkatársunkkal Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Kihívást jelentő, izgalmas munkát keres? Mi maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és egy olyan munkaadóra vágyik, amely megfelelő értékeket képvisel. Gondolatainkat és tetteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.