Ingatlankezelő (m/f/d) Frankfurt am Mainban, bérbeadással foglalkozó vállalatnál

KEZDJ KARRIERED A VON POLL IMMOBILIEN-nél

Elősítheted csapatunkat

Ingatlanmenedzser (m/f/d) bérbeadás-kezelésben

Frankfurt am Mainban

Az Ön feladatai:

  • Bérügyintézés önálló lebonyolítása
  • Írásbeli és telefonos kapcsolattartás bérlőkkel, hatóságokkal, ügyvédekkel, külső szolgáltatókkal stb.
  • Fizetési tranzakciók átvétele és ellenőrzése, számlák számlaelszámolása/feldolgozása, kimenő számlák beszedése és kiállítása
  • Számlák befizetése és megbízások kiadása vitás esetekben
  • Karbantartási intézkedésekre/kárigényekre vonatkozó iparosmegrendelések koordinálása, valamint azok határidő-követése és ellenőrzése
  • Kárigények feldolgozása
  • Közüzemi és szolgáltatási szerződések tárgyalása
  • Tervezés és költségellenőrzés előretekintése
  • Biztosítási igények feldolgozása
  • Kiegészítő költségelszámolások elkészítése, beleértve a kifogások és bérleti díj emelések feldolgozását. kifogások és bérleti díj emelések feldolgozása
  • törzsadatok karbantartása

A profilod:

  • Másfél éves ingatlankezelési szakmai tapasztalat, valamint ingatlankezelési asszisztensi vagy hasonló végzettség
  • Jó empátia és ügyfélközpontú munkavégzés
  • Nagyfokú pontosság, határidők betartása, valamint az ingatlankezelés keretfeltételeinek nagyon jó ismerete
  • Előnyt jelent az ingatlankezelés-specifikus szoftverekkel való bánásmódban szerzett tapasztalat
  • Nagyon jó német nyelvtudás írásban és szóban

Az ajánlatunk:

  • Fenntartható együttműködés egy megbízható környezetben és egy olyan csapatban, ahol a munka örömet okoz
  • 39 órás munkahét
  • 30 nap szabadság
  • Társasági egészségbiztosítás
  • Céges nyugdíjrendszer
  • Gyermekgondozási támogatás
  • Mobilitási támogatás (pl.B. Tömegközlekedési jegy, céges kerékpár)
  • Etkezési támogatás
  • Sok lehetőség a személyes fejlődésre és szakmai képzésre

Az Ön kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

          • Imre Burek
          • szöveg: ingatlankezelő (m/f/d)
          • email: [email protected]
          • Telefon: 069 - 26 91 57 0

Mivel több mint 400 üzlettel és több mint 1500 kollégával Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Ön kihívásokkal teli, izgalmas munkát keres. A lehető legtöbb lehetőséget kínáljuk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget akar vállalni az eredményeiért, és olyan munkáltatót szeretne, akinek az értékei megfelelnek. Gondolkodásunkat és cselekedeteinket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés által jellemzett elvek vezérlik.