Digitális ingatlanügynök (f/m/d) Frankfurt am Mainban

KEZDJ KARRIERÉT A VON POLL IMMOBILIEN-nél

Terősítsd csapatunkat

Digitális ingatlanügynök (f/m/d)

Frankfurt am Mainban

A feladataid:

  • Digitális ingatlanügynökként (f/m/d) magas színvonalú, valamint azonnal elérhető első kapcsolattartási tanácsadást nyújtasz
  • Főként az ingatlanok tulajdonosainak adsz tanácsot az értékesítési folyamatot érintő általános kérdésekben, az ingatlanértékeléstől kezdve egészen az eladásig
  • "Digitális ingatlanügynökként (f/m/d)" telefonos első konzultációt folytatsz ügyfeleinkkel, A sikeres kezdeti konzultációt követően Ön koordinálja az ügyfélkapcsolat zökkenőmentes átadását a személyes ingatlanügynöknek a helyszínen, és segít időpontot találni
  • Az ügyfél átadása után is végigkíséri az értékesítési folyamatot
  • Elvégéig Ön biztosítja, hogy ügyfeleink optimálisan tájékozódjanak az értékesítési folyamat egészéről, hogy ügyfeleink a teljes folyamat során optimálisan kiszolgálva és gondozva érezzék magukat
  • Az összes tanácsadói és adminisztratív feladatban mindenkor a Digitális csapatunk és sokéves tapasztalattal rendelkező értékesítési trénereink támogatnak
  • Modern technológiákat, innovatív szoftvermegoldásokat és eszközöket használsz, Kapcsolódási pont leszel a digitális csapat, az ügyfelek és a regionális értékesítési irodák között
  • Bevezetsz minden releváns adatot a vállalat CRM rendszerébe, mivel tisztában vagy a naprakész és átfogó ügyféladatok hozzáadott értékével
  • Elképviseled a vállalatot a nyilvános marketingkampányokon

A profilod:

  • Ezért a kihívásokkal teli pozícióért diplomát kell hoznia, befejezett kereskedelmi szakmunkásképzés vagy hasonló képesítés
  • Elhelyezkedés az ügyfélkiszolgálásban, valamint nagy affinitás az ingatlanszakma iránt
  • ideális esetben már szerzett ingatlanügynöki tapasztalatot, vagy sikeresen elvégzett képzéssel rendelkezik, mint ingatlanközvetítő
  • . Immobilienkaufmann (m/f/d)
  • Az ingatlanértékesítésben szerzett többéves tapasztalatodnak köszönhetően képes vagy arra, hogy ad hoc jelleggel, szakértő és professzionális módon válaszolj az ingatlaneladással és -vásárlással kapcsolatos legfontosabb kérdésekre
  • Az ügyfelek elégedettségére nagy hangsúlyt fektetsz, és szeretnél aktívan hozzájárulni egy dinamikus környezetben, hogy kiemelkedő ügyfélélményt teremtsen
  • Az Ön ambiciózus, önmotivált, és jól érzi magát egy elkötelezett, teljesítményorientált környezetben
  • Az ügyfelek igényeinek meghallgatására és az azokra való reagálásra való képesség, kerekítse le a profilját
  • Jó MS Office ismeret, valamint tapasztalat a CRM rendszer használatában

A kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

          • Imre Burek
          • Kulcsszó: Digitális ingatlanügynök (f/m/d)
          • E-mail: [email protected]
          • Telefon: 069 - 26 91 57 0

Több mint 350 üzletünkkel és több mint 1500 munkatársunkkal Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Ön kihívásokkal teli, izgalmas munkát keres. A lehető legtöbb lehetőséget kínáljuk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget akar vállalni az eredményeiért, és olyan munkáltatót szeretne, akinek az értékei megfelelnek. Gondolkodásunkat és cselekedeteinket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés elvei vezérlik.