Asszisztens (m/f/d) a Berlin Mitte-i új irodánk kirendeltségvezetőjének asszisztense (m/f/d)

Erősítsd csapatunkat:

Aszisztens (f/m/d) az új irodánk fiókvezetőjének

Berlin Mitte-ben

A feladataid:

  • A fióktelep vezetőjét támogatod az összes adminisztratív feladatban, és aktív együttműködésért és támogatásért felelsz a napi üzletmenetben
  • Vállalod az adminisztratív feladatok ellátását különböző területeken
  • Válaszolsz a következőkre:, továbbítása és koordinálása a szerződéses partnerek, a németországi és külföldi partnerek, valamint a jelentkezők minden belső és külső megkeresésének
  • Projektekben való részvétel és az ütemezés figyelemmel kísérése
  • Videohívások, webináriumok, megbeszélések és partnertalálkozók előkészítése és tervezése

Az Ön profilja:

  • Egy kereskedelmi területen végzett képzéssel rendelkezel
  • Biztosan használod az MS Office programokat.alkalmazások kezelésében
  • A kirendeltségvezetés támogatása során minden kérdésben magabiztosan viselkedsz
  • Szervezett munkamóddal rendelkezel a helyes adatbevitel érdekében, célorientáltan és gyorsan dolgozol az adatok feldolgozása és továbbítása során
  • Tapasztalattal rendelkezel a feladatok meghatározott és egységes előírások szerinti végrehajtásában
  • Heti munkaidőben 9 és 18 óra között, kollegiális és csapaton belüli konzultációban

Az Ön számára kínálunk:

  • Fenntartható együttműködést egy megbízható környezetben és egy olyan csapatban, ahol a munka öröm
  • 39 órás munkahetet
  • 30 nap szabadságot
  • Társasági egészségbiztosítást
  • Társasági nyugdíjbiztosítást
  • Költségtérítést a gyermekgondozáshoz
  • Mobilitási támogatást (pl. B. Tömegközlekedési jegy, céges kerékpár)
  • Étkezési juttatás
  • Sok lehetőség a személyes fejlődésre és szakmai továbbképzésre

A kapcsolattartója kérdéseivel kapcsolatban

              • Imre Burek
              • Kulcsszó: Asszisztens (m/f/d) az új berlini Mitte-i irodánk fiókvezetőjének
              • Email: [email protected]
              • Telefon: 069 - 26 91 57 0

Több mint 400 üzletünkkel és több mint 1500 munkatársunkkal Európa egyik legnagyobb brókercégének számítunk, és folyamatosan bővülünk. Kihívást jelentő, izgalmas munkát keres? Mi maximális lehetőséget kínálunk Önnek az elképzeléseinek megfelelő karrierútra. Ön felelősséget szeretne vállalni az eredményeiért, és egy olyan munkaadóra vágyik, amely megfelelő értékeket képvisel. Gondolatainkat és tetteinket olyan elvek vezérlik, amelyeket a bizalom, a tisztelet, az előrelátás és a megbecsülés jellemez.