VON POLL IMMOBILIEN - Ingatlanirodák Milánó - Csapatkép

Ingatlanügynök (f/m) - Milánó

Lépj be csapatunkba a lakóingatlanok területén:

Ingatlanügynök (f/m)

Milánóba

A profil, amit keresünk:

  • Ingatlanközvetítői engedéllyel rendelkező ügynök
  • Igazolvánnyal rendelkező ügynöki tevékenységet végez saját ÁFA számmal
  • Munkahelyi tapasztalat az ingatlanszektorban, ideális esetben a luxusingatlanok területén
  • Mutatható jártasság az okostelefonok, számítógépek használatában, Office csomag és CRM
  • Talentum az értékesítési és akvizíciós tevékenységekben
  • Jó kommunikációs készség, igényes megjelenéssel kombinálva
  • Vevőközpontúság és öröm a szakmai tanácsadásban
  • A környék ingatlanpiacának jó ismerete. A környék ingatlanpiacának jó ismerete
  • Olaszul és angolul jól beszélsz és írsz
  • Nagy hozzáadott értéknek tartjuk, hogy saját ügyfél- és ingatlanportfólióval rendelkezünk

A te feladataid

    • A szakmai munkamodellünk megismerése és alkalmazása
    • . Szakmai munka
    • Igaz ingatlanpiac figyelése
    • A saját portfóliójába ügyfelek és ingatlanok keresése és megszerzése
    • A marketingosztály által közvetített ügyfelek és ingatlanok megszerzése
    • Az ügyfelek és ingatlanok VON POLL CRM-be történő adatbevitele
    • A saját portfólió értékesítési tevékenységének teljes körű irányítása
    • Az ügyfelek támogatása a sikeres ingatlanügylet elérése érdekében
    • Rendszeres frissítő megbeszéléseken és tájékoztatókon való részvétel, csoportos és egyéni megbeszélések és tájékoztatók
    • Társuljon a márka növekedésében a csoportos kezdeményezésekben való részvétellel

    Az ajánlatunk az Ön számára:

    • Nemzetközileg ismert márkánk és folyamatosan fejlődő szakmai szervezeti struktúránk
    • Egy magas színvonalú ingatlanpiachoz való hozzáférés: ügyfeleink Európa legfontosabb helyszínein, a legszebb helyeken található, tekintélyes ingatlanok tulajdonosai
    • jelentős karrierlehetőségek, többféle fejlődési lehetőséggel, mint például saját VON POLL REAL ESTATE üzlet megnyitása
    • Egyedi és jövedelmező jutalékmodell
    • Körű és folyamatosan frissített szakmai képzés
    • Kemény és korszerű munkaeszközök
    • Exkluzív munkakörnyezet az új és tekintélyes milánói zászlóshajó üzletben

Mailand
Christian Weissensteiner
Corso Italia 1
20122 Milano
Ingatlanajánlatok
Nyitvatartási idő
Hétfő 09:00 - 19:30
Kedd 09:00 - 19:30
Szerda 09:00 - 19:30
Csütörtök 09:00 - 19:30
Péntek 09:00 - 19:30
Szombat 09:00 - 12:30
Impresszum

[email protected] Internet: www.von-poll.com

Handelsregister:
Handelskammer Mailand

USt.-Id.-Nr.:
IT03026700215

Masterlicensee of von Poll Immobilien GmbH

Irány a bolt!
Route
Invalid Input
Bitte geben Sie Ihre E-Mail Adresse richtig ein.
Bitte geben Sie Ihren Vornamen an.
Bitte geben Sie Ihren Nachnamen an.
Dieses Feld muss ausgefüllt werden
Sie müssen sich mit der Einwilligung einverstanden erklären.